Zahradní ratanové křeslo lounge nábytek Hartman Loius Lotus brown

Zahradní ratanové křeslo z umělého ratanu Hartman Louis v hnědém výpletu imitujícím palmový list. Vysoký opěrák u lounge křesla nabízí luxusní posezení.

Zahradní ratanová sofa lounge nábytek Hartman Louis Lotus brown

Zahradní ratanový trojsedák z umělého ratanu Hartman Louis v hnědém výpletu Lotus brown imitujícím palmový list. Vysoký opěrák u lounge sofa nabízí dokonalé luxusní posezení.

Zahradní ratanové křeslo jídelní nábytek Hartman London Natural taupe

Zahradní ratanové křeslo z umělého ratanu Hartman London v přírodním výpletu Natural taupe dokonale imituje pravý ratan. Pohodlné křeslo v retro stylu působí velmi svěže v interiéru i na terase nebo zahradě.

Zahradní ratanová sofa jídelní nábytek Hartman London Natural taupe

Zahradní ratanový trojsedák z umělého ratanu Hartman London v přírodním výpletu Natural taupe dokonale imituje pravý ratan. Pohodlná sofa v retro stylu působí velmi svěže v interiéru i na terase nebo zahradě.

Zahradní ratanové křeslo lounge nábytek Hartman Costa Rica Banana Leaf

Zahradní ratanové křeslo z umělého ratanu Hartman Costa Rica v imitaci banánového listu. Šedý žíhaný výplet.

NOVINKA 2017

Zahradní ratanová sofa lounge nábytek Hartman Costa Rica Banana leaf

Zahradní ratanový dvojsedák sofa z umělého ratanu Hartman Costa Rica v imitaci banánového listu. Šedý žíhaný výplet.

NOVINKA 2017

Zahradní ratanová sofa lounge nábytek Hartman Costa Rica Banana leaf

Zahradní ratanový trojsedák sofa z umělého ratanu Hartman Costa Rica v imitaci banánového listu. Šedý žíhaný výplet.

NOVINKA 2017

Zahradní ratanové křeslo lounge nábytek Hartman Costa Rica Sunny cream

Zahradní ratanové křeslo z umělého ratanu Hartman Costa Rica v přírodním výpletu Sunny Cream.

NOVINKA 2017

Zahradní ratanová sofa lounge nábytek Hartman Costa Rica Sunny cream

Zahradní ratanový dvojsedák sofa z umělého ratanu Hartman Costa Rica v přírodním výpletu Sunny Cream.

NOVINKA 2017

Zahradní ratanová sofa lounge nábytek Hartman Costa Rica Sunny cream

Zahradní ratanový trojsedák sofa z umělého ratanu Hartman Costa Rica v přírodním výpletu Sunny Cream.

NOVINKA 2017

Zahradní teakové křeslo teak Hartman Arabella

Zahradní teakové jídelní křeslo z masivu recyklovaného teaku s područkami v hnědém odstínu Vintage brown. Ergonomické tvary zajišťují pohodlný posez i bez polstru.

NOVINKA 2017

Zahradní dřevěné křeslo z masivu severské borovice BG Solberga

Zahradní dřevěné jídelní křeslo Baltic garden Solberga je polohovací křeslo z masivu severské borovice. Možnost 7. poloh opěráku zajistí pohodlný posez a relax po dobrém jídle. Masivní tradiční křeslo v medovém odstínu je stabilní.

LUXUSNÍ KŘESLO

náhrada HARBO LINDA

Zahradní dřevěné křeslo z masivu severské borovice BG Solberga Arm chair

Zahradní dřevěné jídelní křeslo Baltic garden Solberga armchair je pevné a stabilní křeslo z masivu severské borovice. Možnost několika poloh sezení. Masivní tradiční křeslo v medovém odstínu má nadstandardní rozměry.

LUXUSNÍ KŘESLO

náhrada HARBO PETRA

Zahradní dřevěné křeslo z masivu severské borovice BG Solberga Arm rockingchair

Zahradní dřevěné houpací křeslo Baltic garden Solberga rockingchair je pevné křeslo z masivu severské borovice. Křeslo tradičního vzhledu v medovém odstínu má vysoký opěrák a nadstandardní rozměry.

LUXUSNÍ houpací KŘESLO

náhrada HARBO PETRA

Zahradní dřevěná lavice z masivu severské borovice BG Solgerga Arm bench

Zahradní dřevěná lavice Baltic garden Solberga armbench má pevný a stabilní trojsedák z severské borovice. Možnost polohování. Masivní tradiční lavice v medovém odstínu má nadstandardní rozměry.

LUXUSNÍ LAVICE

náhrada HARBO PETRA

Zahradní křeslo hliníkové Hartman Aruba Classic polohovací jídelní

Zahradní hliníkové polohovací křeslo s hliníkovou konstrukcí v šedé barvě Xerix. Sedák i opěrák je osazen velmi odolnou nenasákavou textílií. Jednoduché a moderní rysy.

NOVINKA 2017

Zahradní křeslo hliníkové Hartman Alice Comfort polohovací jídelní

Zahradní hliníkové polohovací křeslo Hartman Alice s hliníkovou konstrukcí v šedé barvě Xerix. Sedák i opěrák je osazen velmi odolnou nenasákavou textílií.

VELMI OBLÍBENÉ

Zahradní hliníkové křeslo Hartman Salvatore Classic polohovací jídelní

Zahradní hliníkové polohovací křeslo Hartman Salvatore s hliníkovou konstrukcí v šedé barvě Xerix. Sedák i opěrák je osazen velmi odolnou šedo-černou nenasákavou textilií.

VELMI OBLÍBENÉ

Zahradní křeslo hliníkové Hartman Belcampo Luxury stohovatelné jídelní

Zahradní hliníkové stohovatelné  křeslo Hartman Belcampo v šedé barvě Xerix s velmi nadstandardními rozměry potěší "větší" osoby. Sedák i opěrák je osazen velmi odolnou šedo-černou nenasákavou textílií.

LUXUSNÍ KŘESLO

Zahradní křeslo hliníkové Hartman Belcampo Luxury polohovací jídelní

Zahradní hliníkové polohovací křeslo Hartman Belcampo s hliníkovou konstrukcí v šedé barvě Xerix a velmi nadstandardními rozměry potěší "větší" osoby. Sedák i opěrák je osazen velmi odolnou šedo-černou nenasákavou textílií.

LUXUSNÍ KŘESLO

Zahradní křeslo hliníkové Hartman Primo Luxury polohovací jídelní

Designové hliníkové polohovací křeslo Hartman Primo s hliníkovou konstrukcí v šedé barvě Xerix s velmi nadstandardními rozměry potěší "větší" osoby. Sedák i opěrák je osazen velmi odolnou šedo-černou nenasákavou textílií.

LUXUSNÍ KŘESLO

Zahradní křeslo teak hliník Hartman Alice Comfort polohovací jídelní

Zahradní hliníkové polohovací křeslo Hartman Alice s hliníkovou konstrukcí v šedé barvě Xerix a teakovými područkami z přírodního teaku. Sedák i opěrák je osazen velmi odolnou černou nenasákavou textilií.

VELMI OBLÍBENÉ

Zahradní křeslo teak hliník Hartman Raffaelo Classic stohovatelné jídelní

AKCE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

Zahradní hliníkové stohovatelné křeslo Hartman Raffaelo s hliníkovou konstrukcí v šedé barvě Xerix a teakovými područkami z přírodního nebo recyklovaného teaku. Sedák a opěrák je osazen velmi odolnou šedo-černou nenasákavou textílií.

Zahradní křeslo teak hliník Hartman Raffaelo Classic polohovací jídelní

Zahradní hliníkové polohovací křeslo Hartman Raffaelo  s hliníkovou konstrukcí v šedé barvě Xerix a teakovými područkami z přírodního nebo recyklovaného teaku. Sedák a opěrák je osazen velmi odolnou šedo-černou nenasákavou textílií.

VELMI OBLÍBENÉ

Zahradní křeslo teak hliník Hartman Belcampo Luxury stohovatelné jídelní

Zahradní hliníkové stohovatelné křeslo Hartman Belcampo v šedé barvě Xerix a nadstandardními rozměry potěší "větší" osoby. Teakové područky z přírodního teaku. Sedák i opěrák je osazen velmi odolnou šedo-černou nenasákavou textílií.

LUXUSNÍ KŘESLO

Zahradní křeslo teak hliník Hartman Belcampo Luxury polohovací jídelní

Zahradní hliníkové polohovací křeslo Hartman Belcampo v šedé barvě Xerix a nadstandardními rozměry potěší "větší" osoby. Teakové područky z přírodního teaku. Sedák i opěrák je osazen velmi odolnou šedo-černou nenasákavou textílií.

LUXUSNÍ KŘESLO

Zahradní křeslo teak hliník Hartman Da Vinci Luxury stohovatelné jídelní

Designové hliníkové stohovatelné křeslo Hartman DaVinci s hliníkovou konstrukcí v šedé barvě Xerix a teakovými područkami z přírodního nebo recyklovaného teaku je "Mercedesem" mezi zahradními křesly. Sedák a opěrák je osazen velmi odolnou šedo-černou nenasákavou textílií.

LUXUSNÍ KŘESLO

Zahradní křeslo teak hliník Hartman Da Vinci Luxury polohovací jídelní

SLEVA 30% NA KŘESLA Z RECYKL. PODRUČKAMI !!!

Designové hliníkové polohovací křeslo Hartman DaVinci s hliníkovou konstrukcí v šedé barvě Xerix a teakovými područkami z přírodního nebo recyklovaného teaku je "Mercedesem" mezi zahradními křesly. Sedák a opěrák je osazen velmi odolnou šedo-černou nenasákavou textílií.

LUXUSNÍ KŘESLO

Houpací křeslo hliník teak Hartman Da Vinci Luxury

Designové hliníkové houpací křeslo Hartman DaVinci s pevnou hliníkovou konstrukcí v šedé barvě Xerix a teakovými područkami z přírodního teaku je "Mercedesem" mezi zahradními houpacími křesly. Sedák a opěrák je osazen velmi odolnou šedo-černou nenasákavou textílií.

LUXUSNÍ houpací KŘESLO

NOVINKA 2017

Zahradní hliníkové křeslo Hartman Preston stohovatelné jídelní

Zahradní celohliníkové jídelní křeslo Hartman Preston je velmi pohodlné a praktické pro restaurace, hotely i kavárny. Nenasákavý a nehořlavý polstr je součástí výrobku. Barva Riven Grey jako u pergoly nebo Jamie Oliver.