!
!

zahradní sofa set LOUIS

 Ratanový zahradní nábytek z umělého ratanu Hartman Louis Vás osloví svým tradičním stylem na první pohled. Velmi rozměrná křesla s vysokým opěrákem Vám nabídnou vysoký komfort sezení, pro který si vlastně zahradní nábytek pořizujete. Křesla jsou osazena měkkými a voduodpuzujícími potahy na míru, které zpříjemní posezení nejen Vám, ale i Vašim přátelům. Jejich dezén je vždy zvolen tak, aby ladil k danému výpletu. Dokonalá imitace umělého ratanu nepodléhá rychle nepříznivým vlivům počasí, takže se nemusíte obávat o jeho životnost. Chcete-li jenom lounge křeslo s podnožkou pro odpočinek, lze zakoupit samostatně.

Na tento zahradní ratanový nábytek můžete použít voduodpuzující a prodyšný ochranný kryt Aerocover z naší nabídky.

Zahradní nábytek umělý ratan sofa set Hartman Louis Lotus brown

Luxusní ratanový set z umělého ratanu v hnědém výpletu Lotus brown imitující palmový list. Sofa v provedení trojsedák. Vysoký opěrák u lounge setu nabízí luxusní posezení.

URČITĚ DOPORUČUJEME

Zahradní ratanové křeslo lounge nábytek Hartman Loius Lotus brown

Zahradní ratanové křeslo z umělého ratanu Hartman Louis v hnědém výpletu imitujícím palmový list. Vysoký opěrák u lounge křesla nabízí luxusní posezení.

Zahradní ratanová sofa lounge nábytek Hartman Louis Lotus brown

Zahradní ratanový trojsedák z umělého ratanu Hartman Louis v hnědém výpletu Lotus brown imitujícím palmový list. Vysoký opěrák u lounge sofa nabízí dokonalé luxusní posezení.

Zahradní ratanová podnožka umělý ratan Hartman Louis Lotus brown

Zahradní ratanová podnožka z umělého ratanu Hartman Louis v hnědém výpletu Lotus brown imitujícím palmový list.

Zahradní ratanová sofa lounge nábytek Hartman Louis Natural taupe

VÝPRODEJ

Zahradní ratanový trojsedák z umělého ratanu Hartman Louis v přírodním výpletu dokonale imituje pravý ratan. Vysoký opěrák u lounge sofa nabízí dokonalé a pohodlné posezení.