!
!

ratanové STOLY a STOLKY

Jídelní stoly s ratanovou podnoží můžete kombinovat s deskou z recyklovaného teaku v přírodní, šedé nebo hnědé barvě. Deska může být také z HPL lisovaného materiálu. K ratanovým křeslům také doporučujeme stoly s hliníkovou podnoží nebo stoly celoteakové.

Na tento zahradní ratanový nábytek můžete použít voduodpuzující a prodyšný ochranný kryt Aerocover z naší nabídky.

Zahradní stůl umělý ratan teak jídelní Hartman HEXAGON milano

Zahradní jídelní stůl Hartman Hexagon se stabilní hliníkovou konstrukcí provence ručně opletenou šedým umělým ratanem Milano a topem z recyklovaného teaku v hnědém odstínu. Stůl pojme 6 osob.

Zahradní stůl umělý ratan teak jídelní Hartman HEXAGON milano

Zahradní jídelní stůl Hartman Hexagon se stabilní hliníkovou konstrukcí provence ručně opletenou šedým umělým ratanem Milano a topem z recyklovaného teaku v světle šedém odstínu. Stůl pojme 6 osob.

Zahradní stůl umělý ratan teak jídelní Hartman HEXAGON lotus brown

Zahradní jídelní stůl Hartman Hexagon se stabilní hliníkovou konstrukcí provence ručně opletenou hnědým umělým ratanem Lotus brown a topem z recyklovaného teaku v hnědém odstínu. Stůl pojme 6 osob.

Zahradní stůl umělý ratan teak jídelní Hartman HEXAGON lotus brown

Zahradní jídelní stůl Hartman Hexagon se stabilní hliníkovou konstrukcí provence ručně opletenou hnědým umělým ratanem Lotus brown a topem z recyklovaného teaku v světle šedém odstínu. Stůl pojme 6 osob.

Zahradní stůl umělý ratan teak jídelní Hartman HEXAGON bamboo duo

Zahradní jídelní stůl Hartman Hexagon se stabilní hliníkovou konstrukcí provence ručně opletenou přírodním umělým ratanem Bamboo duo a topem z recyklovaného teaku v světle šedém odstínu. Stůl pojme 6 osob.

Zahradní stůl umělý ratan teak jídelní Hartman PROVENCE royal grey oval

Zahradní jídelní stůl Hartman Provence se stabilní hliníkovou konstrukcí provence ručně opletenou umělým ratanem Royal grey oval a topem z recyklovaného teaku v světle šedém odstínu. Stůl pojme 6 osob.

Zahradní stůl umělý ratan teak jídelní Hartman PROVENCE milano

Zahradní jídelní stůl Hartman Provence se stabilní hliníkovou konstrukcí provence ručně opletenou umělým ratanem Milano a topem z recyklovaného teaku v světle šedém odstínu. Stůl pojme 6 osob.