!
!

dřevěná KŘESLA, LAVICE a SOFA

Dřevěný zahradní nábytek z severské borovice Baltic garden nahradil na našem trhu dřevěný zahradní nábytek od švédských výrobců Harbo a EdenWood, který byl dlouhá léta velmi oblíbeným a nejprodávanějším nábytkem. Zahradní set BG Solberga 2 z estonské severské borovice má luxusní rozměry a v kombinaci s našimi polstry na Harbo Petra jde o absolutní bestseller. Tento pevný a bytelný dřevěný nábytek v medové barvě nemá konkurenci.

Zahradní nábytek z švédské borovice značky Hillertorp nahradil na našem trhu nábytek značky KWA. Švédský dřevěný nábytek z masivu, kvalitně opracovaný v několika barevných provedeních a s jedinečnou kresbou dřeva je stále více žádaný. Za 20 let si u nás vybudoval patřičnou pozornost a získal mnoho zákazníků.

Certifikát FSC na výrobky ze Švédska a Estonska je samozřejmostí.

Kompletní katalog výrobků Hillerstorp, ze kterého můžete objednat nábytek , shlédnete kliknutím na: ZDE

Na tento zahradní ratanový nábytek můžete použít voduodpuzující a prodyšný ochranný kryt Aerocover z naší nabídky.

Zahradní dřevěné křeslo z masivu severské borovice BG Solberga

Zahradní dřevěné jídelní křeslo Baltic garden Solberga je polohovací křeslo z masivu severské borovice. Možnost 7. poloh opěráku zajistí pohodlný posez a relax po dobrém jídle. Masivní tradiční křeslo v medovém odstínu je stabilní.

LUXUSNÍ KŘESLO

náhrada HARBO LINDA

Zahradní dřevěné křeslo z masivu severské borovice BG Solberga Arm chair

Zahradní dřevěné jídelní křeslo Baltic garden Solberga armchair je pevné a stabilní křeslo z masivu severské borovice. Možnost několika poloh sezení. Masivní tradiční křeslo v medovém odstínu má nadstandardní rozměry.

LUXUSNÍ KŘESLO

náhrada HARBO PETRA

Zahradní dřevěné křeslo z masivu severské borovice BG Solberga Arm rockingchair

Zahradní dřevěné houpací křeslo Baltic garden Solberga rockingchair je pevné křeslo z masivu severské borovice. Křeslo tradičního vzhledu v medovém odstínu má vysoký opěrák a nadstandardní rozměry.

LUXUSNÍ houpací KŘESLO

náhrada HARBO PETRA

Zahradní dřevěná lavice z masivu severské borovice BG Solgerga Arm bench

Zahradní dřevěná lavice Baltic garden Solberga armbench má pevný a stabilní trojsedák z severské borovice. Možnost polohování. Masivní tradiční lavice v medovém odstínu má nadstandardní rozměry.

LUXUSNÍ LAVICE

náhrada HARBO PETRA