!
!

hliníkové STOLY a STOLKY

Hliníková modelová řada Hartman Belcampo oplývá robustní konstrukcí křesel s výpletem z textilie. Hliníková křesla nabídnou dostatečný prostor pro odpočinek. Konstrukčně shodná, avšak o něco málo menší křesla Hartman Raffaello jsou vybavena teakovými područkami, které zajistí teplo při dotyku s nimi a dodávají křeslu patřičný glanc. Zahradní křesla Belcampo a Raffaello Vás potěší svým jednoduchým designem a kvalitou. Křesla lze kombinovat s několika druhy stolů různých velikostí a materiálů, které naleznete v naší nabídce. Vše záleží pouze na Vaší představě a prostoru, který máte k dispozici.

V naší nabídce naleznete kompletní sestavy nebo si můžete nakombinovat křesla a stoly dle Vaší libosti.

Na tento zahradní ratanový nábytek můžete použít voduodpuzující a prodyšný ochranný kryt Aerocover z naší nabídky.

Zahradní stůl hliníkový jídelní Hartman GLADYS glass

Zahradní jídelní stůl Hartman Gladys s hliníkovou konstrukcí v šedé barvě Xerix a hladkou deskou z tvrzeného skla. Moderní stůl s hranatými rysy.

Zahradní stůl hliníkový jídelní Hartman LIVING celohliník

Zahradní jídelní stůl Hartman Living v šedé barvě Xerix. Celohliníkový moderní stůl s hranatými rysy.

2 druhy velikostí

Zahradní stůl hliník keramika jídelní Hartman TANGER

Zahradní jídelní stůl Hartman Tanger s hliníkovou konstrukcí v šedé barvě Xerix a keramickým topem stolu imitujícím šedé dřevo. Moderní stůl s hranatými rysy.

NOVINKA 2017

2 druhy velikostí

Zahradní stůl hliníkový jídelní Hartman ARUBA HPL grey stone

Zahradní jídelní stůl Hartman Aruba HPL s hliníkovou konstrukcí v šedé barvě Xerix a hladkou HPL deskou imitující šedý kámen. Moderní stůl s hranatými rysy.

NOVINKA 2017

2 druhy velikostí

Zahradní stůl hliníkový jídelní XARA HPL grey stone

Zahradní jídelní stůl Hartman Xara HPL s hliníkovou konstrukcí v šedé barvě Xerix a šedou HPL deskou s imitující šedý kámen. Stabilní zkřížené nohy prakticky nikdy nepřekáží.

2 druhy velikostí

Zahradní stůl hliníkový jídelní Hartman GIBRALTAR spraystone

Zahradní jídelní stůl Hartman Gibraltar s hliníkovou konstrukcí v tmavě šedé barvě Xerix a tvrzenou skleněnou deskou opatřenou nástřikem umělého kamene Spraystone.

Zahradní stůl hliníkový jídelní Hartman XARA spraystone

Zahradní jídelní stůl Hartman Xara spaystone s hliníkovou konstrukcí v šedé barvě Xerix a deskou z tvrzeného skla opatřenou nástřikem syntetického kamane. Stabilní zkřížené nohy praktický nikdy nepřekáží.

2 druhy velikostí

Zahradní stůl hliník teak jídelní Hartman SONATA

VÝPRODEJ

Zahradní jídelní teakový stůl s hliníkovou konstrukcí v šedé barvě Xerix. Top stolu je z přírodního FSC nebo recyklovaného teaku.

Zahradní stůl hliník teak jídelní Hartman CONCEPT

Zahradní jídelní teakový stůl s hliníkovou konstrukcí v tmavě šedé barvě Xerix. Top stolu je z přírodního FSC teaku s vsazeným kovovým plátem.

Zahradní stůl hliník teak jídelní Hartman CONCEPT

Zahradní jídelní teakový stůl s hliníkovou konstrukcí v tmavě sedé barvě Xerix. Top stolu je z přírodního FSC teaku s vsazeným žulovým kamenem.

NOVINKA 2017

Zahradní stůl hliník teak jídelní Hartman CONCEPT

Zahradní jídelní teakový stůl s hliníkovou konstrukcí v tmavě šedé barvě Xerix. Top stolu je z přírodního FSC teaku nebo recyklovaného teaku s vsazeným kovovým plátem.

ROZTAHOVACÍ

2 druhy velikostí

Zahradní stůl hliník teak jídelní Hartman BARTOLI

SLEVA NA VYSTAVENÝ KUS 30%

Zahradní teakový jídelní stůl z hnědého recyklovaného teaku Vintage brown teak a hliníkovou konstrukcí v tmavě šedé barvě Xerix.

Zahradní stůl hliník teak jídelní Hartman BARTOLI

Zahradní teakový jídelní stůl s hliníkovou konstrukcí v tmavě šedé barvě Xerix. Top stolu je z přírodního FSC teaku.

Zahradní stůl hliník teak jídelní Hartman YASMANI

Zahradní jídelní stůl Hartman Yasmani s hliníkovou konstrukcí v šedé barvě Xerix a deskou z masivu recyklovaného teaku v hnědém odstínu Vintage brown.

NOVINKA 2017

3 druhy velikostí

Zahradní stůl hliník teak jídelní Hartman YASMANI

Zahradní jídelní stůl Hartman Yasmani s bílou hliníkovou konstrukcí a deskou z masivu recyklovaného teaku v hnědém odstínu Vintage brown.

NOVINKA 2017

3 druhy velikostí

Zahradní stůl hliník teak Hartman ELLIPSE oval cross

Luxusní zahradní jídelní stůl Hartman Ellipse s hliníkovou konstrukcí v šedé barvě Xerix a deskou z masivu přírodního teaku elipsovitého tvaru.

Zahradní stůl hliník jídelní Hartman HPL PROVENCE

Zahradní jídelní stůl Hartman Provence s hliníkovou konstrukcí v tmavě šedé barvě Xerix a moderní HPL deskou.

Zahradní stůl hliník jídelní Hartman HPL HEXAGON cross

Zahradní jídelní stůl Hartman Hexagon s hliníkovou konstrukcí v tmavě šedé barvě Xerix a moderní HPL deskou. Zajímavé provedení nohou.

Zahradní stůl hliník jídelní Hartman HPL HEXAGON provence

Zahradní jídelní stůl Hartman Hexagon s hliníkovou konstrukcí v tmavě šedé barvě Xerix a HPL moderní deskou.

Zahradní stůl hliník teak jídelní Hartman HEXAGON cross

Zahradní jídelní stůl Hartman Hexagon se stabilní hliníkovou konstrukcí triangular a topem z recyklovaného teaku v hnědém odstínu. Stůl pojme 6 osob.

Zahradní stůl hliník teak jídelní Hartman HEXAGON cross

Zahradní jídelní stůl Hartman Hexagon se stabilní hliníkovou konstrukcí cross a topem z recyklovaného teaku v světle šedém odstínu. Stůl pojme 6 osob.

Zahradní stůl hliník teak jídelní Hartman HEXAGON triangular

Zahradní jídelní stůl Hartman Hexagon se stabilní hliníkovou konstrukcí triangular a topem z recyklovaného teaku v hnědém odstínu. Stůl pojme 6 osob.

Zahradní stůl hliník teak jídelní Hartman HEXAGON triangular

Zahradní jídelní stůl Hartman Hexagon se stabilní hliníkovou konstrukcí triangular a topem z recyklovaného teaku v světle šedém odstínu. Stůl pojme 6 osob.

Zahradní stůl hliník teak jídelní Hartman HEXAGON provence

Zahradní jídelní stůl Hartman Hexagon se stabilní hliníkovou konstrukcí provence a topem z recyklovaného teaku v hnědém odstínu. Stůl pojme 6 osob.

Zahradní stůl hliník teak jídelní Hartman HEXAGON provence

Zahradní jídelní stůl Hartman Hexagon se stabilní hliníkovou konstrukcí provence a topem z recyklovaného teaku v světle šedém odstínu. Stůl pojme 6 osob.

Zahradní stůl hliník jídelní Hartman HPL TRIANGULAR cross

Zahradní jídelní stůl Hartman Hexagon s hliníkovou konstrukcí v tmavě šedé barvě Xerix a moderní HPL deskou. Zajímavé provedení nohou.

Zahradní stůl hliník jídelní Hartman HPL TRIANGULAR

Trojúhelníkový zahradní jídelní stůl Hartman Triangular s hliníkovou konstrukcí v tmavě šedé barvě Xerix a se zaoblenými stranami HPL moderní desky.

Zahradní stůl hliník teak jídelní Hartman TRIANGULAR new design

Trojúhelníkový zahradní jídelní stůl se zaoblenými stranami. Top stolu je z přírodního FSC teaku.

pouze na dotaz

Zahradní stůl hliník teak jídelní Hartman ZEUS triangular

Trojúhelníkový zahradní jídelní stůl se zaoblenými stranami. Top stolu je z recyklovaného teaku v hnědé barvě Vintage brown nebo světle šedé Light grey.