!
!

hliníková LEHÁTKA a HOUPAČKY

Zahradní hliníkové lehátko nebo houpačka na zahradu Vám zajistí dokonalý relax ve volném čase. Pohodlný sedák a opěrák jsou základem dobrého posezení. Naše rozměrná polohovací lehátka nabízí dostatek prostoru.

Na tento zahradní ratanový nábytek můžete použít voduodpuzující a prodyšný ochranný kryt Aerocover z naší nabídky.

Zahradní lehátko hliník polohovací pojízdné Hartman MENTON

Zahradní lehátko z hliníku Hartman Menton s pojezdovými kolečky a polohovacím opěrákem. Bílá moderní konstrukce. Prodyšná šedá textilie rychle osychá a je sama o sobě pohodlná.

Zahradní lehátko hliník polohovací pojízdné Hartman MENTON

Zahradní lehátko z hliníku Hartman Menton s pojezdovými kolečky a polohovacím opěrákem. Šedá moderní konstrukce Xerix. Prodyšná šedá textilie rychle osychá a je sama o sobě pohodlná.

Zahradní lehátko hliník polohovací pojízdné Hartman ARUBA

Zahradní lehátko z hliníku Hartman Aruba s pojezdovými kolečky a polohovacím opěrákem. Prodyšná šedá textilie rychle osychá a je sama o sobě pohodlná.

Zahradní lehátko hliník polohovací pojízdné Hartman FUSION

Zahradní lehátko hliník Hartman Fusion s pojezdovými kolečky. Výška sedáku 30 nebo 45 cm. Prodyšná šedo-černá textilie rychle osychá a je sama o sobě pohodlná.

Zahradní lehátko hliník teak polohovací pojízdné Hartman ALICE

Zahradní lehátko z hliníku Hartman Alice s pojezdovými kolečky a područkami z přírodního FSC teaku. Prodyšná černá textilie rychle osychá a je sama o sobě pohodlná.

Zahradní lehátko hliník polohovací Jamie Oliver

Zahradní hliníkové lehátko Jamie Oliver by Hartman je celohliníkové lehátko v barvě New Riven Grey. Nenasákavé polstry jsou součástí výrobku.

NOVINKA 2017

Houpací křeslo hliník teak Hartman Da Vinci Luxury

Designové hliníkové houpací křeslo Hartman DaVinci s pevnou hliníkovou konstrukcí v šedé barvě Xerix a teakovými područkami z přírodního teaku je "Mercedesem" mezi zahradními houpacími křesly. Sedák a opěrák je osazen velmi odolnou šedo-černou nenasákavou textílií.

LUXUSNÍ houpací KŘESLO

NOVINKA 2017