!
!

hliníková KŘESLA, ŽIDLE, SOFA a PODNOŽKY

Zahradní hliníková křesla a lehátka jsou určena přímo na zahradu, terasu, balkón, k bazénu nebo do hotelu a restaurace. Kvalitní konstrukce našich křesel a lehátek jsou na vysoké úrovni. Minimální údržba.

Na tento zahradní ratanový nábytek můžete použít voduodpuzující a prodyšný ochranný kryt Aerocover z naší nabídky.

Zahradní křeslo hliníkové Hartman Aruba Classic polohovací jídelní

Zahradní hliníkové polohovací křeslo s hliníkovou konstrukcí v šedé barvě Xerix. Sedák i opěrák je osazen velmi odolnou nenasákavou textílií. Jednoduché a moderní rysy.

NOVINKA 2017

Zahradní křeslo hliníkové Hartman Alice Comfort polohovací jídelní

Zahradní hliníkové polohovací křeslo Hartman Alice s hliníkovou konstrukcí v šedé barvě Xerix. Sedák i opěrák je osazen velmi odolnou nenasákavou textílií.

VELMI OBLÍBENÉ

Zahradní hliníkové křeslo Hartman Salvatore Classic polohovací jídelní

Zahradní hliníkové polohovací křeslo Hartman Salvatore s hliníkovou konstrukcí v šedé barvě Xerix. Sedák i opěrák je osazen velmi odolnou šedo-černou nenasákavou textilií.

VELMI OBLÍBENÉ

Zahradní křeslo hliníkové Hartman Belcampo Luxury stohovatelné jídelní

Zahradní hliníkové stohovatelné  křeslo Hartman Belcampo v šedé barvě Xerix s velmi nadstandardními rozměry potěší "větší" osoby. Sedák i opěrák je osazen velmi odolnou šedo-černou nenasákavou textílií.

LUXUSNÍ KŘESLO

Zahradní křeslo hliníkové Hartman Belcampo Luxury polohovací jídelní

Zahradní hliníkové polohovací křeslo Hartman Belcampo s hliníkovou konstrukcí v šedé barvě Xerix a velmi nadstandardními rozměry potěší "větší" osoby. Sedák i opěrák je osazen velmi odolnou šedo-černou nenasákavou textílií.

LUXUSNÍ KŘESLO

Zahradní křeslo hliníkové Hartman Primo Luxury polohovací jídelní

Designové hliníkové polohovací křeslo Hartman Primo s hliníkovou konstrukcí v šedé barvě Xerix s velmi nadstandardními rozměry potěší "větší" osoby. Sedák i opěrák je osazen velmi odolnou šedo-černou nenasákavou textílií.

LUXUSNÍ KŘESLO

Zahradní křeslo teak hliník Hartman Alice Comfort polohovací jídelní

Zahradní hliníkové polohovací křeslo Hartman Alice s hliníkovou konstrukcí v šedé barvě Xerix a teakovými područkami z přírodního teaku. Sedák i opěrák je osazen velmi odolnou černou nenasákavou textilií.

VELMI OBLÍBENÉ

Zahradní křeslo teak hliník Hartman Raffaelo Classic stohovatelné jídelní

AKCE DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

Zahradní hliníkové stohovatelné křeslo Hartman Raffaelo s hliníkovou konstrukcí v šedé barvě Xerix a teakovými područkami z přírodního nebo recyklovaného teaku. Sedák a opěrák je osazen velmi odolnou šedo-černou nenasákavou textílií.

Zahradní křeslo teak hliník Hartman Raffaelo Classic polohovací jídelní

Zahradní hliníkové polohovací křeslo Hartman Raffaelo  s hliníkovou konstrukcí v šedé barvě Xerix a teakovými područkami z přírodního nebo recyklovaného teaku. Sedák a opěrák je osazen velmi odolnou šedo-černou nenasákavou textílií.

VELMI OBLÍBENÉ

Zahradní křeslo teak hliník Hartman Belcampo Luxury stohovatelné jídelní

Zahradní hliníkové stohovatelné křeslo Hartman Belcampo v šedé barvě Xerix a nadstandardními rozměry potěší "větší" osoby. Teakové područky z přírodního teaku. Sedák i opěrák je osazen velmi odolnou šedo-černou nenasákavou textílií.

LUXUSNÍ KŘESLO

Zahradní křeslo teak hliník Hartman Belcampo Luxury polohovací jídelní

Zahradní hliníkové polohovací křeslo Hartman Belcampo v šedé barvě Xerix a nadstandardními rozměry potěší "větší" osoby. Teakové područky z přírodního teaku. Sedák i opěrák je osazen velmi odolnou šedo-černou nenasákavou textílií.

LUXUSNÍ KŘESLO

Zahradní křeslo teak hliník Hartman Da Vinci Luxury stohovatelné jídelní

Designové hliníkové stohovatelné křeslo Hartman DaVinci s hliníkovou konstrukcí v šedé barvě Xerix a teakovými područkami z přírodního nebo recyklovaného teaku je "Mercedesem" mezi zahradními křesly. Sedák a opěrák je osazen velmi odolnou šedo-černou nenasákavou textílií.

LUXUSNÍ KŘESLO

Zahradní křeslo teak hliník Hartman Da Vinci Luxury polohovací jídelní

SLEVA 30% NA KŘESLA Z RECYKL. PODRUČKAMI !!!

Designové hliníkové polohovací křeslo Hartman DaVinci s hliníkovou konstrukcí v šedé barvě Xerix a teakovými područkami z přírodního nebo recyklovaného teaku je "Mercedesem" mezi zahradními křesly. Sedák a opěrák je osazen velmi odolnou šedo-černou nenasákavou textílií.

LUXUSNÍ KŘESLO

Houpací křeslo hliník teak Hartman Da Vinci Luxury

Designové hliníkové houpací křeslo Hartman DaVinci s pevnou hliníkovou konstrukcí v šedé barvě Xerix a teakovými područkami z přírodního teaku je "Mercedesem" mezi zahradními houpacími křesly. Sedák a opěrák je osazen velmi odolnou šedo-černou nenasákavou textílií.

LUXUSNÍ houpací KŘESLO

NOVINKA 2017

Zahradní hliníková podnožka Hartman DaVinci Luxury

Designová zahradní hliníková podnožka je ideální doplněk pro dokonalé "poležení" na křesle. Podnožka nebo-li hokr je osazen velmi odolnou textílií.

LUXUSNÍ PODNOŽKA

Zahradní hliníkové křeslo Hartman Preston stohovatelné jídelní

Zahradní celohliníkové jídelní křeslo Hartman Preston je velmi pohodlné a praktické pro restaurace, hotely i kavárny. Nenasákavý a nehořlavý polstr je součástí výrobku. Barva Riven Grey jako u pergoly nebo Jamie Oliver.

Zahradní hliníkové křeslo Hartman Berkeley stohovatelné jídelní

Zahradní celohliníkové jídelní křeslo Hartman Berkeley je velmi pohodlné a praktické pro restaurace, hotely i kavárny. Nenasákavý a nehořlavý polstr je součástí výrobku. Barva Riven Grey jako u pergoly nebo Jamie Oliver.

Zahradní hliníkové křeslo Jamie Oliver by Hartman jídelní křeslo

Zahradní hliníkové křeslo Jamie Oliver by Hartman je celohliníkové křeslo v barvě New Riven Grey. Nenasákavé polstry jsou součástí výrobku.

NOVINKA 2017

Zahradní hliníkové křeslo Jamie Oliver by Hartman lounge křeslo

Zahradní hliníkové křeslo Jamie Oliver by Hartman je celohliníkové křeslo v barvě New Riven Grey. Nenasákavé polstry jsou součástí výrobku.

NOVINKA 2017

Zahradní hliníková lavice Jamie Oliver by Hartman lounge dvojlavice

Zahradní hliníková lavice Jamie Oliver by Hartman je celohliníková lavice v barvě New Riven Grey. Nenasákavé polstry jsou součástí výrobku.

NOVINKA 2017

Zahradní křeslo hliník Jamie Oliver by Hartman jídelní křeslo

Zahradní hliníkové křeslo Jamie Oliver by Hartman je celohliníkové křeslo v barvě Riven Grey. Nenasákavé a nehořlavé polstry jsou součástí výrobku.

Zahradní křeslo hliník Jamie Oliver by Hartman lounge křeslo

Zahradní hliníkové křeslo Jamie Oliver by Hartman je celohliníkové křeslo v barvě Riven Grey. Nenasákavé a nehořlavé polstry jsou součástí výrobku.