Hartman

Zahradní nábytek umělý ratan rohový set Hartman CEYLON

Velice praktický ratanový set s polojídelním stolem pro umístění do rohu. Možnost prohodit délku levé a pravé strany.

Zahradní ratanový nábytek Hartman Ceylon nyní v novém hnědém výpletu Coffee black je luxusní rohová sestava. Set má pevnou hliníkovou konstrukci a je ručně opleten kulatým hnědým umělým ratanem. Kapacita setu je 5 osob, ale díky hokrům umístěným pod polojídelním stolkem lehce navýšíte tuto kapacitu až na 7 osob. Hokry také můžete použít jako postranní stolek nebo pod kytku. Neutrální polojídelní stolek je využitelný pro jídlo, kávu, pro práci na počítači, atd. Středový modul můžete přehazovat z levé strany na pravou a opačně a přizpůsobit tak délku stran setu Vašemu prostoru. Spojkami zafixujete jednotlivé moduly tak, aby se nerozjíděly od sebe a set byl pevně spojen. Luxusní vyšší opěrák a pohodlné voduodpudivé polstry nabízejí dostatek pohodlí.

Barva: Coffe black (tmavě hnědá) - výplet na obrázku setu nekoresponduje s tímto výpletem. Výplet je zobrazen v detailu.

Rozměry celkem: d.275/215 nebo 215/275 x h.80 x v.94 cm.

Hloubka sedáku: 70 cm.

Výška sedáku: 60 cm.

Set z obrázku obsahuje: 1 ks stůl d.147 x š.87 cm, 2 ks levá a pravá lavice, 1 ks středový modul (š.60 cm), 2 ks hokr d.47 x š.47 cm, polstry, spojky na jednotlivé moduly.