Biohort

Zásobník na dřevo WoodStock

Moderní samostojný zásobník na dřevo. Kvalitně lakovaný metalickým lakem.

Vzhledem k modernímu provedení je dřevník vhodný ke všem typům domů a chalup. Přikoupením jednotlivých komponentů lze dřevník jednoduše přeměnit na přístřešek na nářadí nebo zahradní nábytek.

K tomuto výrobku lze přikoupit následující komponenty:

1. Hliníková podlahová deska z prolisem.

2. Zadní stěna ve světlém provedení.

3. Dvoukřídlé dveře s cylindrickým zámkem

Barevné provedení je tmavě šedá metalíza z vnějšího pohledu a vnitřek světlý z důvodu lepší viditelnosti uvnitř přístřešku. Stříška je opatřena integrovaným okapem a otvorem pro odtok vody. Výrobek snese vysoké zatížení sněhem. Skladování dřeva je možné ve dvou řadách. Maximální délka polen je 35 cm. Objem dřevníku je 2,1 nebo 3,1 m3.

Základem výrobku je žárově pozinkovaný ocelový plech se silnou ochrannou vrstvou zinku (minimálně 150g/m2), na který je nanesen polyamidový vypalovací lak. Kombinace těchto materiálů dává výrobku dlouhou životnost a současně Vám zaručuje absolutní bezúdržbovost, nepočítáme-li občasný úklid.

Výrobek je dodáván v demontovaném stavu. Jednoduchá montáž. Návod je součástí balení.

Rozměry:

Typ 150- š.157 x h.102 x v.199 cm / vnitřní rozměr d.142 x h.70 cm

Typ 230- š.229 x h.102 x v.199 cm / vnitřní rozměr d.214 x h.70 cm

Poznámka:

Při platbě na dobírku bude dodatečně připočítána cena za dopravu + dobírkovné 800,- Kč. Nebude zobrazeno v objednávce. Při platbě na účet předem zaplatíte za dopravu 0,- Kč.

Cena je vždy uvedena pro základní (nejmenší) velikost výrobku. Při výběru jiného (většího) rozměru se cena automaticky přepočítá.

Standardní záruka 2 roky na výrobní vady.

Záruku 20 let proti korozi lze uplatnit pouze při dodržení následujích podmínek:

Předpokladem je, že nebudou skladovány žádné agresivní látky (např. chlór, sůl, atd.) a ani nebude výrobek vystaven agresivním podmínkám životního prostředí, jako např. blízkost moře nebo působení posypové soli. Více podrobností na www.biohort.com