Biohort

Úložný box na gril, vybavení venkovní kuchyně a popelnice Biohort Highboard stříbrný

Velký úložný box na vybavení venkovní kuchyně, uskladnění grilu nebo na úschovu popelnic tříděného odpadu. Kvalitní lak.

Moderní velký box na zahradu v hladkém provedení bez prolisů. Na obrázku je vyobrazen Typ 200. Typ 160 má pouze jeden centrální zámek na víku, který zajišťuje i přední dveře.

Uvedená cena je platná pro menší, základní typ boxu (Typ 160).

Úložný box lze použít na gril, vybavení venkovní kuchyně, popelnice, atd. Nedoporučuje se uskladnění posypové soli, chlóru a jiných agresivních přípravků, které by mohly zkrátit životnost boxu.

Box je vyroben z pozinkovaného ocelového plechu a opatřený vypalovaným polyamidovým lakem. Otevírání víka a dvěří plynovou tlakovou pružinou. Víko z hliníku. Integrované větrání. Šrouby a panty z ušlechtilé oceli. 2x cylindrická vložka s otočným knoflíkem, 3ks otvíračů vík popelnic.

Barva boxu: Stříbrná metalíza.

Vnitřní rozměry:

Typ 160- š.160 x h.70 x v.118 cm (dveřní otvor š.140 x v.100 cm)

Typ 200- š.200 x h.84 x v.127 cm (dveřní otvor š.167 x v.110 cm)

Box je dodáván v demontovaném stavu.

Standardní záruka 2 roky na výrobní vady.

Záruku 20 let proti korozi lze uplatnit pouze při dodržení následujích podmínek:

Předpokladem je, že nebudou skladovány žádné agresivní látky (např. chlór, sůl, atd.) a ani nebude výrobek vystaven agresivním podmínkám životního prostředí, jako např. blízkost moře nebo působení posypové soli. Více podrobností na www.biohort.com

Nabízíme také boxy na polstry, potahy, přístřešky na dřevo, zahradní domky, garáže pro kola, atd.