O nás

Vážení zákazníci,

jsem velice rád, že se zájímáte, od koho nakupujete své výrobky. Dovolte mi, abych se Vám stručně představil. Jmenuji se Miroslav Pechar a již řadu let zastupuji zahraniční společnosti na českém a slovenském trhu. Má cesta v prodeji zahradního nábytku začala v roce 2006 se společností Harbo, která bohužel v roce 2010 zanikla, jako i o rok později další švédská společnost KWA. Tyto společnosti produkovaly špičkový zahradní nábytek ze švédské borovice po několik desetiletí, ale finanční krize a nárůst oblíbenosti jiných trvanlivějších materiálů se bohužel staly jejich velkou překážkou. V současné době vyrábíme v CZ na tento "nesmrtelný" zahradní nábytek polstry s velmi kvalitním plněním a stříšky na houpačky (modelové řady Harbo Petra, Bodö, Erika, Ulrika, Lisa, Olivia, Linda a KWA Vaggeryd).

V ostatních materiálech zůstávám věrný hlavně holandské společnosti Hartman, která je pro mne svým poměrem "cena-design-kvalita-servis" jednička na našem trhu. Pro rozšíření sortimentu spolupracuji ještě se společnostmi Platinum (slunečníky, podstavce a kryty) a Biohort, který vyrábí špičkové příslušenství na zahradu jako např. zahradní boxy (na polstry, hračky, nářadí, grily, plynové kuchyně a popelnice), zahradní skříně, zásobníky na dřevo, minigaráže na kola, zahradní domky, přístřešky, zvýšené minizáhony na pěstování bylinek i zeleniny a truhlíky, které se dají použít i jako dělící stěna.

Pro ochranu zahradního nábytku jsou v nabídce speciální kryty AeroCover nebo AquaShield. Nepromokavé kryty odvětrávají vlhkost a redukují tvorbu plísní. V zimě kryty nekřehnou a netrhají se!

Špičkovými doplňky na zahradu nebo do obýváku jsou solární lucerny Mr. a Mrs. Solar od holandské společnosti Suns. Lucerny mají více módů svítivosti a spolehlivě fungují. Stálé osvětlení nad stůl nabízíme v kombinaci s tepelným zářičem Dome od belgické společnosti Heatsail, jehož součástí může být i bluetooth music. K dispozici máme i další tepelné zářiče.

 

Děkuji Vám za Vaší důvěru a budu velice potěšen, pokud si nás zvolíte za Vašeho dodavatele.

To Top