O nás

Vážení zákazníci,

jsem velice rád, že se zájímáte, od koho nakupujete své výrobky. Dovolte mi, abych se Vám stručně představil. Jmenuji se Miroslav Pechar a již řadu let zastupuji zahraniční společnosti na českém a slovenském trhu. Má cesta v prodeji zahradního nábytku začala v roce 2006 se společností Harbo, která bohužel v roce 2010 zanikla, jako i o rok později další švédská společnost KWA. Tyto společnosti produkovaly špičkový zahradní nábytek ze švédské borovice po několik desetiletí, ale finanční krize a nárůst oblíbenosti jiných trvanlivějších materiálů jako např. umělý ratan, hliník, teak a plast, se bohužel staly jejich velkou překážkou. V současnosti jedním z posledních výrobců tohoto dřevěného nábytku je švédská firma Hillerstorp, která je na trhu již od roku 1929. Naše vzájemná spolupráce nás pojí od roku 2017 a to ke spokojenosti obou stran.

V ostatních materiálech zůstávám věrný hlavně holandské společnosti Hartman, která je pro mne svým poměrem "cena-design-kvalita-servis" jednička na našem trhu. Pro rozšíření sortimentu spolupracuji ještě se společnostmi Suns, Platinum, Unikov a Biohort. Posledně jmenovaná značka Biohort vyrábí špičkové doplňky na zahradu jako např. zahradní boxy (na polstry, hračky, nářadí, grily, plynové kuchyně a popelnice), zahradní skříně, zásobníky na dřevo, minigaráže na kola, zahradní domky, přístřešky, zvýšené minizáhony na pěstování bylinek i zeleniny a truhlíky, které se dají použít i jako dělící stěna.

Pro ochranu zahradního nábytku jsou v nabídce speciální kryty AeroCover nebo AquaShield. Kryty odvětrávají vlhkost a redukují tvorbu plísní. V zimě kryty nekřehnou a netrhají se! 

Pro úplnost nabídky vyrábíme v České Republice polstry nestandardních rozměrů, kterými se pyšnily zahradní sety Harbo. Produkujeme také náhradní potahy na míru na lounge sestavy, sedačky, sofa a křesla). 

Pro zvýšení věrohodnosti můžete navštívit naší PRODEJNU o velikosti 200 m/2, která se nachází na pražském okruhu přímo u sjezdu Řepy- Hostivice. Zde si můžete výrobky osahat, vyzkoušet a ihned odvézt (sklad je 2 min jízdy od prodejny, cca 90% výrobků skladem). Pokud plánujete návštěvu prodejny s následným odvozem zboží, doporučuji Vám se předem informovat o jeho dostupnosti.

Děkuji Vám za Vaší důvěru a budu velice potěšen, pokud si nás zvolíte za Vašeho dodavatele.

Miroslav Pechar

To Top