O nás

Vážený zákazníku,

jsem velice rád, že se zájímáte, od koho nakupujete své výrobky. Dovolte mi, abych se Vám stručně představil. Jmenuji se Miroslav Pechar a již řadu let zastupuji zahraniční společnosti na českém a slovenském trhu. Má cesta v prodeji zahradního nábytku začala v roce 2006 se společností Harbo, která bohužel v roce 2010 zanikla, jako i o rok později další švédská společnost KWA. Tyto společnosti produkovaly špičkový zahradní nábytek ze švédské borovice po několik desetiletí, ale finanční krize a nárůst oblíbenosti jiných trvanlivějších materiálů jako např. umělý ratan, hliník, teak a plast, se bohužel staly jejich velkou překážkou. Nyní švédská borovice opět získává na oblibě a zájem zákazníků o tento artikl narůstá. V roce 2017 jsem proto navázal spolupráci se švédskou firmou Hillerstorp, která tento zahradní nábytek vyrábí již od roku 1929.

V ostatních materiálech zůstávám věrný hlavně holandské společnosti Hartman, která je pro mne svým poměrem "cena-design-kvalita-servis" jednička na našem trhu. Pro rozšíření sortimentu v oblasti kovového nábytku spolupracuji se společností Unikov a rakouskou společností Biohort. Biohort vyrábí špičkové doplňky na zahradu jako např. zahradní boxy (na polstry, hračky, nářadí, grily, plynové kuchyně a popelnice), zahradní skříně, zásobníky na dřevo, minigaráže na kola, zahradní domky, přístřešky, minizáhony na pěstování bylinek i zeleniny a truhlíky na kytky.

Pro ochranu zahradního nábytku nabízím speciální kryty AeroCover nebo AquaShield od holandské společnosti Platinum. Kryty odvětrávají vlhkost a redukují tvorbu plísní. V zimě kryty nekřehnou a netrhají se! 

Pro úplnost nabídky vyrábíme v České Republice polstry nestandardních rozměrů (Harbo) a náhradní potahy na míru na zahradní sestavy, sedačky, sofa a křesla). 

Pro zvýšení věrohodnosti jsem otevřel v roce 2014 prodejnu o velikosti 180 m/2, která se nachází ve skladovém areálu logistický park Tulipan (hala společnosti O.T.E.C. CR s.r.o.). Prodejnu naleznete v lokalitě obec Hostivice (Praha- západ), cca 2 minuty od pražského okruhu. Jelikož je prodejna a sklad přímo pod jednou střechou, můžete si výrobky osahat, vyzkoušet a ihned odvézt (skladem cca 80% v průběhu sezóny). Pokud plánujete návštěvu prodejny s následným odvozem zboží, doporučujeme se předem informovat o jeho dostupnosti.

Děkuji Vám za Vaší důvěru a budu velice potěšen, pokud si nás zvolíte za Vašeho dodavatele.

Miroslav Pechar

To Top