Harbo

Luxusní polstry na zahradní nábytek Harbo PETRA mají nadstandardní rozměry a tloušťku 10-15 cm. Polstry pasují na hokry, křesla, lavice, houpačky a lehátka. Superkvalita!

  Desc

  Produkty 1-12 z 15

  Zobrazení Mřížka Seznam
  na stránce
  1. Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra HANNOVER
   Již od 690,00 Kč
   Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra HANNOVER

   Polstr na zahradní nábytek Hannover je prioritně určený pro sérii Harbo PETRA a Bodö. Nábytek švédského výrobce Harbo se pyšní nadstandardními rozměry a jiné polstry do něho nepasují. Polstry jsou plněné molitanovou drtí a potaženy kvalitní kombinovanou látkou z polyesteru a bavlny. Tvar polstru zajišťují kovové knoflíky. Vysoká kvalita provedení! Polstry jsou vyráběny v malém množství, tzn., že nejdou do akce ani výprodejeDOPORUČUJEME!

   Dozvědět se více
  2. Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra DRESDEN
   Již od 690,00 Kč
   Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra DRESDEN

   Polstr na zahradní nábytek Dresden je prioritně určený pro sérii Harbo PETRA a Bodö. Nábytek švédského výrobce Harbo se pyšní nadstandardními rozměry a jiné polstry do něho nepasují. Polstry jsou plněné molitanovou drtí a potaženy kvalitní kombinovanou látkou z polyesteru a bavlny. Tvar polstru zajišťují kovové knoflíky. Vysoká kvalita provedení! Polstry jsou vyráběny v malém množství, tzn., že nejdou do akce ani výprodejeDOPORUČUJEME!

   Dozvědět se více
  3. Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra PUMPKIN
   Již od 690,00 Kč
   Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra PUMPKIN

   Polstr na zahradní nábytek Pumpkin je prioritně určený pro sérii Harbo PETRA a Bodö. Nábytek švédského výrobce Harbo se pyšní nadstandardními rozměry a jiné polstry do něho nepasují. Polstry jsou plněné molitanovou drtí a potaženy kvalitní kombinovanou látkou z polyesteru a bavlny. Tvar polstru zajišťují kovové knoflíky. Vysoká kvalita provedení! Polstry jsou vyráběny v malém množství, tzn., že nejdou do akce ani výprodejeDOPORUČUJEME!

   Dozvědět se více
  4. Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra GRAZ
   Již od 690,00 Kč
   Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra GRAZ

   Polstr na zahradní nábytek Graz je prioritně určený pro sérii Harbo PETRA a Bodö. Nábytek švédského výrobce Harbo se pyšní nadstandardními rozměry a jiné polstry do něho nepasují. Polstry jsou plněné molitanovou drtí a potaženy kvalitní látkou z bavlny. Tvar polstru zajišťují kovové knoflíky. Vysoká kvalita provedení! Polstry jsou vyráběny v malém množství, tzn., že nejdou do akce ani výprodejeDOPORUČUJEME!

   Dozvědět se více
  5. Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra DOMINGO Green
   Již od 690,00 Kč
   Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra DOMINGO Green

   Polstr na zahradní nábytek Domingo green je prioritně určený pro sérii Harbo PETRA a Bodö. Nábytek švédského výrobce Harbo se pyšní nadstandardními rozměry a jiné polstry do něho nepasují. Polstry jsou plněné molitanovou drtí a potaženy kvalitní látkou z bavlny. Tvar polstru zajišťují kovové knoflíky. Vysoká kvalita provedení! Polstry jsou vyráběny v malém množství, tzn., že nejdou do akce ani výprodejeDOPORUČUJEME!

   Dozvědět se více
  6. Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra DOMINGO Blue
   Již od 690,00 Kč
   Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra DOMINGO Blue

   Polstr na zahradní nábytek Domingo blue je prioritně určený pro sérii Harbo PETRA a Bodö. Nábytek švédského výrobce Harbo se pyšní nadstandardními rozměry a jiné polstry do něho nepasují. Polstry jsou plněné molitanovou drtí a potaženy kvalitní látkou z bavlny. Tvar polstru zajišťují kovové knoflíky. Vysoká kvalita provedení! Polstry jsou vyráběny v malém množství, tzn., že nejdou do akce ani výprodejeDOPORUČUJEME!

   Dozvědět se více
  7. Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra GARDEN Green
   Již od 690,00 Kč
   Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra GARDEN Green

   Polstr na zahradní nábytek Garden green je prioritně určený pro sérii Harbo PETRA a Bodö. Nábytek švédského výrobce Harbo se pyšní nadstandardními rozměry a jiné polstry do něho nepasují. Polstry jsou plněné molitanovou drtí a potaženy kvalitní látkou z bavlny. Tvar polstru zajišťují kovové knoflíky. Vysoká kvalita provedení! Polstry jsou vyráběny v malém množství, tzn., že nejdou do akce ani výprodejeDOPORUČUJEME!

   Dozvědět se více
  8. Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra LEIPZIG
   Již od 690,00 Kč
   Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra LEIPZIG

   Polstr na zahradní nábytek Leipzig je prioritně určený pro sérii Harbo PETRA a Bodö. Nábytek švédského výrobce Harbo se pyšní nadstandardními rozměry a jiné polstry do něho nepasují. Polstry jsou plněné molitanovou drtí a potaženy kvalitní kombinovanou látkou z polyesteru a bavlny. Tvar polstru zajišťují kovové knoflíky. Vysoká kvalita provedení! Polstry jsou vyráběny v malém množství, tzn., že nejdou do akce ani výprodejeDOPORUČUJEME!

   Dozvědět se více
  9. Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra CITY FLOWER
   Již od 690,00 Kč
   Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra CITY FLOWER

   Polstr na zahradní nábytek City flower je prioritně určený pro sérii Harbo PETRA a Bodö. Nábytek švédského výrobce Harbo se pyšní nadstandardními rozměry a jiné polstry do něho nepasují. Polstry jsou plněné molitanovou drtí a potaženy kvalitní látkou z bavlny. Tvar polstru zajišťují kovové knoflíky. Vysoká kvalita provedení! Polstry jsou vyráběny v malém množství, tzn., že nejdou do akce ani výprodejeDOPORUČUJEME!

   Dozvědět se více
  10. Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra BERLIN
   Již od 1 390,00 Kč
   Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra BERLIN

   Polstr na zahradní nábytek Berlin je prioritně určený pro sérii Harbo PETRA a Bodö. Nábytek švédského výrobce Harbo se pyšní nadstandardními rozměry a jiné polstry do něho nepasují. Polstry jsou plněné molitanovou drtí a potaženy kvalitní látkou z bavlny. Tvar polstru zajišťují kovové knoflíky. Vysoká kvalita provedení! Polstry jsou vyráběny v malém množství, tzn., že nejdou do akce ani výprodejeDOPORUČUJEME!

   Dozvědět se více
  11. Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra HAVANA ecru
   Již od 790,00 Kč
   Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra HAVANA ecru

   Polstr na zahradní nábytek Havana ecru je prioritně určený pro sérii Harbo PETRA a Bodö. Nábytek švédského výrobce Harbo se pyšní nadstandardními rozměry a jiné polstry do něho nepasují. Polstry jsou plněné molitanovou drtí a potaženy velmi kvalitní látkou z materiálu akryl. Tvar polstru zajišťují kovové knoflíky. Vysoká kvalita provedení! Polstry jsou vyráběny v malém množství, tzn., že nejdou do akce ani výprodeje. DOPORUČUJEME!

   Dozvědět se více
  12. Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra HAVANA Green
   Již od 790,00 Kč
   Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra HAVANA Green

   Polstr na zahradní nábytek Havana green je prioritně určený pro sérii Harbo PETRA a Bodö. Nábytek švédského výrobce Harbo se pyšní nadstandardními rozměry a jiné polstry do něho nepasují. Polstry jsou plněné molitanovou drtí a potaženy velmi kvalitní látkou z materiálu akryl. Tvar polstru zajišťují kovové knoflíky. Vysoká kvalita provedení! Polstry jsou vyráběny v malém množství, tzn., že nejdou do akce ani výprodeje. DOPORUČUJEME!

   Dozvědět se více
  Desc

  Produkty 1-12 z 15

  Zobrazení Mřížka Seznam
  na stránce
  To Top