Harbo

Luxusní polstry na zahradní nábytek Harbo PETRA mají nadstandardní rozměry a tloušťku 10-15 cm. Superkvalita!

  Desc

  18 položek

  Zobrazení Mřížka Seznam
  na stránce
  1. Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra HANNOVER
   Již od 1000,00 Kč
   Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra HANNOVER

   Polstr na zahradní nábytek Hannover je prioritně určený pro sérii Harbo PETRA a Bodö. Nábytek švédského výrobce Harbo se pyšní nadstandardními rozměry a jiné polstry do něho nepasují. Polstry jsou plněné molitanovou drtí a potaženy kvalitní kombinovanou látkou z polyesteru a bavlny. Tvar polstru zajišťují kovové knoflíky. Vysoká kvalita provedení! DOPRODEJ STARÉ KOLEKCE!

   Dozvědět se více
  2. Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra DRESDEN
   Již od 1375,00 Kč
   Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra DRESDEN

   Polstr na zahradní nábytek Dresden je prioritně určený pro sérii Harbo PETRA a Bodö. Nábytek švédského výrobce Harbo se pyšní nadstandardními rozměry a jiné polstry do něho nepasují. Polstry jsou plněné molitanovou drtí a potaženy kvalitní kombinovanou látkou z polyesteru a bavlny. Tvar polstru zajišťují kovové knoflíky. Vysoká kvalita provedení! Polstry jsou vyráběny v malém množství, tzn., že nejdou do akce ani výprodejeDOPORUČUJEME!

   Dozvědět se více
  3. Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra GRAZ
   Již od 1375,00 Kč
   Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra GRAZ

   Polstr na zahradní nábytek Graz je prioritně určený pro sérii Harbo PETRA a Bodö. Nábytek švédského výrobce Harbo se pyšní nadstandardními rozměry a jiné polstry do něho nepasují. Polstry jsou plněné molitanovou drtí a potaženy kvalitní látkou z bavlny. Tvar polstru zajišťují kovové knoflíky. Vysoká kvalita provedení! Polstry jsou vyráběny v malém množství, tzn., že nejdou do akce ani výprodejeDOPORUČUJEME!

   Dozvědět se více
  4. Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra PUMPKIN
   Již od 1375,00 Kč
   Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra PUMPKIN

   Polstr na zahradní nábytek Pumpkin je prioritně určený pro sérii Harbo PETRA a Bodö. Nábytek švédského výrobce Harbo se pyšní nadstandardními rozměry a jiné polstry do něho nepasují. Polstry jsou plněné molitanovou drtí a potaženy kvalitní kombinovanou látkou z polyesteru a bavlny. Tvar polstru zajišťují kovové knoflíky. Vysoká kvalita provedení! Polstry jsou vyráběny v malém množství, tzn., že nejdou do akce ani výprodejeDOPORUČUJEME!

   Dozvědět se více
  5. Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra DOMINGO Green
   Již od 1375,00 Kč
   Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra DOMINGO Green

   Polstr na zahradní nábytek Domingo green je prioritně určený pro sérii Harbo PETRA a Bodö. Nábytek švédského výrobce Harbo se pyšní nadstandardními rozměry a jiné polstry do něho nepasují. Polstry jsou plněné molitanovou drtí a potaženy kvalitní látkou z bavlny. Tvar polstru zajišťují kovové knoflíky. Vysoká kvalita provedení! Polstry jsou vyráběny v malém množství, tzn., že nejdou do akce ani výprodejeDOPORUČUJEME!

   Dozvědět se více
  6. Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra DOMINGO Blue
   Již od 1375,00 Kč
   Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra DOMINGO Blue

   Polstr na zahradní nábytek Domingo blue je prioritně určený pro sérii Harbo PETRA a Bodö. Nábytek švédského výrobce Harbo se pyšní nadstandardními rozměry a jiné polstry do něho nepasují. Polstry jsou plněné molitanovou drtí a potaženy kvalitní látkou z bavlny. Tvar polstru zajišťují kovové knoflíky. Vysoká kvalita provedení! Polstry jsou vyráběny v malém množství, tzn., že nejdou do akce ani výprodejeDOPORUČUJEME!

   Dozvědět se více
  7. Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra BERLIN
   Již od 1375,00 Kč
   Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra BERLIN

   Polstr na zahradní nábytek Berlin je prioritně určený pro sérii Harbo PETRA a Bodö. Nábytek švédského výrobce Harbo se pyšní nadstandardními rozměry a jiné polstry do něho nepasují. Polstry jsou plněné molitanovou drtí a potaženy kvalitní látkou z bavlny. Tvar polstru zajišťují kovové knoflíky. Vysoká kvalita provedení! Polstry jsou vyráběny v malém množství, tzn., že nejdou do akce ani výprodejeDOPORUČUJEME!

   Dozvědět se více
  8. Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra LEIPZIG
   Již od 1375,00 Kč
   Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra LEIPZIG

   Polstr na zahradní nábytek Leipzig je prioritně určený pro sérii Harbo PETRA a Bodö. Nábytek švédského výrobce Harbo se pyšní nadstandardními rozměry a jiné polstry do něho nepasují. Polstry jsou plněné molitanovou drtí a potaženy kvalitní kombinovanou látkou z polyesteru a bavlny. Tvar polstru zajišťují kovové knoflíky. Vysoká kvalita provedení! Polstry jsou vyráběny v malém množství, tzn., že nejdou do akce ani výprodejeDOPORUČUJEME!

   Dozvědět se více
  9. Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra GARDEN Green
   Již od 1375,00 Kč
   Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra GARDEN Green

   Polstr na zahradní nábytek Garden green je prioritně určený pro sérii Harbo PETRA a Bodö. Nábytek švédského výrobce Harbo se pyšní nadstandardními rozměry a jiné polstry do něho nepasují. Polstry jsou plněné molitanovou drtí a potaženy kvalitní látkou z bavlny. Tvar polstru zajišťují kovové knoflíky. Vysoká kvalita provedení! Polstry jsou vyráběny v malém množství, tzn., že nejdou do akce ani výprodejeDOPORUČUJEME!

   Dozvědět se více
  10. Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra HAVANA ecru
   Již od 1575,00 Kč
   Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra HAVANA ecru

   Polstr na zahradní nábytek Havana ecru je prioritně určený pro sérii Harbo PETRA a Bodö. Nábytek švédského výrobce Harbo se pyšní nadstandardními rozměry a jiné polstry do něho nepasují. Polstry jsou plněné molitanovou drtí a potaženy velmi kvalitní látkou z materiálu akryl. Tvar polstru zajišťují kovové knoflíky. Vysoká kvalita provedení! Polstry jsou vyráběny v malém množství, tzn., že nejdou do akce ani výprodeje. DOPORUČUJEME!

   Dozvědět se více
  11. Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra HAVANA Green
   Již od 1575,00 Kč
   Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra HAVANA Green

   Polstr na zahradní nábytek Havana green je prioritně určený pro sérii Harbo PETRA a Bodö. Nábytek švédského výrobce Harbo se pyšní nadstandardními rozměry a jiné polstry do něho nepasují. Polstry jsou plněné molitanovou drtí a potaženy velmi kvalitní látkou z materiálu akryl. Tvar polstru zajišťují kovové knoflíky. Vysoká kvalita provedení! Polstry jsou vyráběny v malém množství, tzn., že nejdou do akce ani výprodeje. DOPORUČUJEME!

   Dozvědět se více
  12. Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra SEAL Grey
   Již od 1575,00 Kč
   Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra SEAL Grey

   Polstr na zahradní nábytek Seal grey je prioritně určený pro sérii Harbo PETRA a Bodö. Nábytek švédského výrobce Harbo se pyšní nadstandardními rozměry a jiné polstry do něho nepasují. Polstry jsou plněné molitanovou drtí a potaženy velmi kvalitní látkou z materiálu akryl. Tvar polstru zajišťují kovové knoflíky. Vysoká kvalita provedení! Polstry jsou vyráběny v malém množství, tzn., že nejdou do akce ani výprodejeDOPORUČUJEME!

   Dozvědět se více
  13. Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra OCEAN Grey
   Již od 1575,00 Kč
   Polstr na zahradní nábytek Harbo Petra OCEAN Grey

   Polstr na zahradní nábytek Ocean grey je prioritně určený pro sérii Harbo PETRA a Bodö. Nábytek švédského výrobce Harbo se pyšní nadstandardními rozměry a jiné polstry do něho nepasují. Polstry jsou plněné molitanovou drtí a potaženy velmi kvalitní látkou z materiálu akryl. Tvar polstru zajišťují kovové knoflíky. Vysoká kvalita provedení! Polstry jsou vyráběny v malém množství, tzn., že nejdou do akce ani výprodeje. DOPORUČUJEME!

   Dozvědět se více
  14. Podsedák na hokr Harbo
   Již od 700,00 Kč
   Podsedák na hokr Harbo

   Různé barvy podsedáků na zahradní nábytek Harbo. Jejich kvalitní plnění zajišťuje vysoký komfort.

   Dozvědět se více
  15. SANDRA Leipzig na zahradní nábytek Harbo
   Již od 900,00 Kč
   SANDRA Leipzig na zahradní nábytek Harbo

   Polstr SANDRA Leipzig je prioritně určený pro sérii Harbo Petra, Bodö a Erika. Nábytek švédského výrobce Harbo se pyšní nadstandardními rozměry a jiné polstry do něho nepasují. Polstry jsou plněné molitanem a potaženy kombinovanou látkou z polyesteru a bavlny. Měkký a pohodlný polstr je pro Vás nejlevnější variantou.

   Dozvědět se více
  16. Polstr na zahradní nábytek Harbo BODÖ Domingo green
   1000,00 Kč
   Polstr na zahradní nábytek Harbo BODÖ Domingo green

   Polstr Bodö je levnější varianta polstru Petra, který je prioritně určený na zahradní nábytek Harbo pro sérii PETRA a BODÖ. Polstry jsou plněné molitanovou drtí a potaženy kvalitní látkou z bavlny. Prošítí na několika místech sedáku a opěráku zajišťuje nesesypavání molitanové drtě do jednoho místa. Polstr má jeden šev po obvodu a je obšitý zelenou paspulí. Polstr je pohodlný, ale není tolik komfortní jako originální polstr Petra.

   Dozvědět se více
  17. Polstr na zahradní nábytek Harbo ULRIKA
   875,00 Kč
   Polstr na zahradní nábytek Harbo ULRIKA

   Polstr na zahradní nábytek je prioritně určený pro sérii Harbo Ulrika a Lisa. Polstry jsou plněné molitanovou drtí a potaženy kvalitní látkou z bavlny-polyesteru. Tvar polstru zajišťují knoflíky. Vysoká kvalita provedení! Polstry jsou vyráběny v malém množství, tzn., že nejdou do akce ani výprodeje. Různé druhy barev.

   Dozvědět se více
  18. LEIPZIG polstr na zahradní nábytek Harbo LISA
   475,00 Kč
   LEIPZIG polstr na zahradní nábytek Harbo LISA

   Velmi pěkný jednoduchý polstr s čistým designem.

   Dozvědět se více
  Desc

  18 položek

  Zobrazení Mřížka Seznam
  na stránce
  To Top