Dodávka a přeprava

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,

VZHLEDEM K NASTALÉ SITUACI S COVID19 NÁŠ EXTERNÍ PŘEPRAVCE TOPTRANS NEDODÁVÁ ZBOŽÍ OBJEDNANÉ NA DOBÍRKU, VIZ. ODKAZ ZDE TOPTRANS. PROSÍME VÁS TEDY, ABYSTE PŘI VYPLŇOVÁNÍ OBJEDNÁVKY VOLILI PLATBU BANKOVNÍM PŘEVODEM. TUTO FAKTURU PRO PLATBU PŘEDEM VÁM ZAŠLEME V CO NEJKRATŠÍM TERMÍNU.

OSOBNÍ ODBĚR NA PRODEJNĚ JE DOČASNĚ POZASTAVEN.

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A DOUFÁME, ŽE SE SITUACE BRZY ZLEPŠÍ.

 

 
V případě, že nepreferujete osobní odběr zboží na naší prodejně v lokalitě Praha- západ (Hostivice), obdržíte zásilku ve spolupráci s jedním z následujících externích přepravců:
  • ČR a Slovensko: Toptrans 
  • EU: O.T.E.C. nebo Gebrüder Weiss
  • Ostatní země mimo EU: dle určení

Dotazy:

Odkud jede moje zásilka?

Většina zásilek je dodávána ze skladového areálu firmy O.T.E.C., umístěného v lokalitě obec Hostivice, Praha západ. Adresa skladu je shodná s adresou naší prodejny. Toto se netýká výrobků firmy Biohort, které jsou dodávány přímo z Rakouska (obchodní podmínky výrobce).

Jak rychlé je dodání zásilky?

V případě, že je Vámi požadované zboží skladem (80% v průběhu sezóny), expedice a dodávka zabere 2-3 prac. dny po ČR, 3-5 prac. dní na Slovensko a 5-14 prac. dní do EU i mimo EU.

Mohu sledovat zásilku?

Ano, u některého z přepravců zásilku lze sledovat.

Mohu změnit dodací adresu v průběhu expedice?

Ano, můžete. Pokud zásilka čeká na vyzvednutí přepravcem v našem skladu, je poplatek nulový. V případě, že zásilku má přepravce na svém rozvozu, je výše poplatku dána polohou zásilky a lokalitou nové adresy (dle tarifu přepravce).

Co se stane, když nebudu doma při příjezdu přepravce?

V tomto případě řidič s Vámi telefonicky domluví jiný termín nebo zanechá lístek se svým kontaktem.

Bude mne řidič před dodáním zásilky telefonicky kontaktovat a jak dlouho před dodáním kontakt proběhne?

Ano, měl by Vás kontaktovat. Časově to však závisí na momentální vytíženosti řidiče. 

Jaké platby jsou možné při dodání zásilky?

Řidiči výše uvedených přepravců nejsou vybaveny platebními terminály. Mějte prosím připravenou hotovost. V případě, že Vám tento způsob platby nevyhovuje, zvolte při zadávání objednávky platbu "Bankovním převodem". V tomto případě od nás obdržíte emailem fakturu pro platbu předem. Zboží je expedováno ihned po přijetí dané částky na náš účet.

To Top