Dodávka a přeprava

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,

 

V případě, že nepreferujete osobní odběr zboží na naší prodejně, obdržíte zásilku ve spolupráci s jedním z následujících externích přepravců:

  • ČR a Slovensko: Toptrans 
  • EU: O.T.E.C. / Gebrüder Weiss
  • Ostatní země mimo EU: O.T.E.C. / Gebrüder Weiss

 

Dotazy:

Odkud jede moje zásilka?

Většina zásilek je dodávána ze skladového areálu firmy O.T.E.C., Průmyslová 1368, CZ 25301- Hostivice, Praha západ. Toto se netýká výrobků firmy Biohort, které jsou dodávány přímo z Rakouska (obchodní podmínky výrobce).

Jak rychlé je dodání zásilky?

V případě, že je Vámi požadované zboží skladem (90% v průběhu sezóny), expedice a dodávka zabere 2-4 prac. dny po ČR, 3-5 prac. dní na Slovensko a 5-14 prac. dní do EU i mimo EU.

Mohu sledovat zásilku?

Ano, u některého z přepravců lze zásilku sledovat.

Mohu změnit dodací adresu v průběhu expedice?

Ano, můžete. Pokud zásilka čeká na vyzvednutí přepravcem v našem skladu, je poplatek nulový. V případě, že zásilku má přepravce na svém rozvozu, je výše poplatku dána polohou zásilky a lokalitou nové adresy (dle tarifu přepravce). 

Bude mne řidič před dodáním zásilky telefonicky kontaktovat a jak dlouho před dodáním kontakt proběhne?

Ano, měl by Vás kontaktovat. Časově to však závisí na momentální vytíženosti řidiče.

Co se stane, když nebudu doma při příjezdu přepravce?

V tomto případě Vám řidič ve schránce zanechá lístek s kontaktem na rozvozové depo nebo se s Vámi telefonicky domluví na jiném termínu. 

Jaké platby jsou možné při dodání zásilky?

Pro přepravce mějte prosím připravenou hotovost. V případě, že Vám tento způsob platby nevyhovuje, zvolte prosím při zadávání objednávky platbu "Bankovním převodem". V tomto případě od nás obdržíte fakturu pro platbu předem emailovou poštou do 4 hod (v pracovních dnech) od objednání zboží. Zboží je expedováno ihned po přijetí dané částky na náš účet. Odeslání můžete urychlit zasláním potvrzení o platbě.

 

To Top