BIOHORT® CENTRUM - PODPORA + SERVIS 24/7 - Tel.: +420 737 060 025

V Evropě dodává Biohort produkty již 40 let! Více o Biohort v Čechách v článku...

Dr. Josef Priglinger
Managing director of Biohort

"Jsme silný partner v řešení úložných prostor na zahradách po celé Evropě. 

Při výrobě používáme pouze vysoce kvalitní materiály nakupované od spolehlivých západoevropských dodavatelů. Zahradní domky, skříně a boxy Biohort prokázaly svou hodnotu za více než 40 let provozu a to je důvod, proč vám můžeme s jistotou nabídnout 20-ti letou záruku proti korozi na všechny naše produkty. 

Naši zákazníci oceňují především bezúdržbovou životnost našich skladovacích řešení a také stylový design v kombinaci s našimi vysokými rakouskými standardy kvality, které jsou uplatňovány při výrobě a vytváří produkty, u kterých jsme si jisti, že vám poskytnou desítky let spokojenosti.

Naší filozofií ve společnosti Biohort je zajistit, aby Vám naše produkty nabízely tu nejlepší kvalitu, funkčnost a bezpečnost.

U nás v Biohortu je Vaše trvalá spokojenost naší největší prioritou, proto náš balíček služeb Biohort vám nabízí mnoho výhod, kompetentní přímé konzultace s naším servisním týmem pro Českou Republiku od plánování až po dokončení a také rozsáhlé informace na naší domovské stránce: www.biohort.com."

Dlouholetým oficiálním autorizovaným partnerem Biohortu s vynikajícími zkušenostmi a montážním týmem je rodinná firma TopZahrada.cz. Firma je zobrazena na internetových stránkách Biohort s vysokým hodnocením!