BIOHORT® CENTRUM - NOVĚ OTEVŘENO SOBOTA 8:00-11:00 hod | Těšíme se na Vás :-)

Teak Instant grey protector- šedý

Kód: 11890026
990 Kč 818,18 Kč bez DPH
Skladem expedice ihned (3 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teakové dřevo, v závislosti na prostředí kde je používáno, má tendenci měnit svou medovou barvu do šedé patiny. Tento přírodní proces je nezastavitelný. V mnoha zemích, kde se teakový nábytek používá, je právě pro tuto patinu žádaný. V případě, že patříte mezi tyto zákazníky a chcete patinu zachovat nebo obnovit na Vašem zahradním nábytku, pak právě prostředek INSTANT GREY PROTECTOR je to, co hledáte.

Dříve ošetřený nábytek teakovým olejem musí být předem očištěn prostředkem Teak Cleaner a zbaven veškeré mastnoty!  Pokud jste před tím nepoužili ochranný olej máte vyhráno. Zahradní nábytek postačí jen pořádně očistit a zbavit starého nánosu barvy. Pokud je nábytek již zašlý, nezbyde Vám asi nic jiného, než použít jemný smirek. Nakonec dřevo pečlivě opláchněte čistou vodou a nechte povrch pořádně vyschnout.  Až je nábytek dokonale suchý, aplikujte prostředek Instant Grey Protector. Po 30 ti minutách zasychání první vrstvy můžete aplikovat druhou vrstvu. V závislosti na počasí výrobek aplikujeme dle potřeby (min 1x ročně).

Pokud chcete teakovému nábytku vrátit původní přírodní barvu, použijte výrobek Hartman Teak Protector. Tento přípravek ale neumí zázraky. Vždy záleží na stavu nábytku před jeho renovací. Pro případ, že jsou na ploše viditelná poškození barvy a máte pocit, že to s původní barvou nevyjde, můžete použít tmavší hnědý Recycled Teak Protector.

 

Specifikace:

  • Barva: Šedá
  • Množství: 1,0 L

 

Poznámka:

  • Před aplikací odstraňte nánosy staré barvy
  • Nanáší se v tenké vrstvě (suchým hadříkem)

Doplňkové parametry

Kategorie: údržba
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: