BIOHORT® CENTRUM - OTEVŘENO SOBOTA a NEDĚLE 8:00-11:00 hod (po tel. domluvě)

Teak Natural Protector- medový

Kód: 11890005
950 Kč 785,12 Kč bez DPH
Skladem expedice ihned (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chrání teak před znečištěním a skvrnami po celou sezónu a zajišťuje, že jeho přirozená světle hnědá teaková barva vydrží déle ve srovnání s ošetřením olejem z teaku/tvrdého dřeva. Teak Protector také zabraňuje rychlému zešednutí teaku. Také chrání teak před sluncem. Vhodné i pro jiné druhy dřeva.

Vyčistěte svůj teakový nábytek přípravkem Hartman Teak Cleaner. Poté jej ošetřete Hartman Teak Protector (před aplikací chrániče se ujistěte, že je teak důkladně suchý). Teak je přírodní produkt, což znamená, že vlasové praskliny nebo povrchové praskliny jsou vlastní materiálu a neovlivňují jeho životnost. Tento chránič zachovává přirozenou barvu dřeva. 
Doporučuje se jeho aplikace jedenkrát ročně. Tak jako každý jiný zdroj, teak reaguje na povětrnostní vlivy. Drobné trhlinky, které se mohou objevit, jsou výsledkem tohoto procesu. Toto nemá žádný vliv na kvalitu výrobku.

Pokud chcete  vašemu teakovému nábytku vrátit původní přírodní barvu, použijte výrobek Hartman Teak Protector - ochranu teakového dřeva na vodní bázi. Ujistěte se, že teak je 100% suchý. Minutu před použitím Protector řádně protřepejte a promíchejte. Na teak aplikujte tenkou vrstvu Protectoru rovnoměrně po ploše nábytku pomocí tkaniny zbavené nečistot nebo mycí houbou, případně štětcem.

 

Specifikace:

  • Barva: Medová
  • Množství: 1,0 L

 

Poznámka:

  • Před aplikací odstraňte nánosy staré barvy
  • Nanáší se v tenké vrstvě (ideálně suchým hadříkem)

Doplňkové parametry

Kategorie: údržba
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: