NOVĚ OTEVŘENO SOBOTA 8:00-11:00 hod | 11.-14.4. VÝSTAVA FORGARDEN v Letňanech | vzorková prodejna v tomto termínu uzavřena

Nové produkty BIOHORT pro rok 2024 jsou tady! Mrkněte na to ...

2024

Boční panel s výklopným oknem do zahradního domku HighLine, AvantGarde, AvantGarde ECO a Panorama- prosvětlení a také možnost větrání v domku se někdy hodí.

Biohort HighLine- nová velikost zahradního domku potěší zákazníky, kteří vyžadují větší prostor pro uložení. Domek H6 v rozměru 315 x 315 cm nabídne dostatek prostoru.

Biohort AvantGarde ECO- levnější varianta domku AvantGarde je dodávána bez vnitřní výbavy. Hlavní a zásadní rozdíl je v kvalitě dveřních křídel. Pevnost a kvalita použitých materiálů je stejná.

Biohort EquipmentLocker- prodloužená hloubka oblíbené skříně na 155 cm nahradí i menší domek.

Biohort WoodStock- do nabídky byl přidán rozměr dřevníku o šířce 300 cm.

Zemní kotvy- nově nejsou součástí balení podlahového rámu, ale objednávají se zvlášť. Proč za ně je zbytečně platit a pak je vyhazovat, když domek nebo skříň ukotvíte šrouby a hmoždinkami.

Biohort StyleBox- novou variantu boxu se zaklapávacím zámkem je možné doplnit o 2 ks pojízdných koleček na jednu stranu boxu. Kolečka usnadní pohyb s boxem po terase.

 

 

2023

Biohort BikeLift- držák s pružinovým výtahem pro jízdní kolo Vám usnadní jeho uskladnění ve svislé poloze. Výtah s pevným držákem nebo otočným držákem můžete instalovat kdekoliv chcete (garáž, sklep, dřevěný, kovový nebo zděný domek). S tímto držákem zvednete kolo bez jakékoliv námahy i v pokročilém věku. Více informací naleznete v kategoriích jednotlivých domků nebo v kategorii doplňky.

Biohort HighLine- krátká postranní střecha k zahradnímu domku HighLine nezabere tolik místa jako dlouhá postranní střecha. Ano, pod dlouhou postranní střechu umístíte toho pochopitelně více, ale pokud potřebujete zaparkovat pouze jízdní kola, kočárek nebo skútr, pak možná postačí tato krátká postranní střecha. Prostor pod střechou můžete využít také na ukládání palivového dřeva pro Vaše krbová kamna. Více informací naleznete v kategorii domku HighLine.

Biohort MiniGarage L- nový větší rozměr (š.145 x h.203 x v.150 cm) minigaráže pro kola je komfortnější.